MASTRO BEEF

Nasza wołowina jest bezpieczna, wyselekcjonowana i wyjątkowa. Bezpieczna – jako część grupy OSI, w zakresie bezpieczeństwa posiadamy najlepszą praktykę produkowania żywności, stosowaną od 1908 r. Wszystkie etapy produkcji są kontrolowane i sprawdzane przez nasz zespół ds. jakości. Wyselekcjonowana – nasi rzeźnicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wybierają z naszej produkcji soczyste i delikatne elementy wołowe, najbardziej odpowiednie dla linii Mastro Beef. Ważne jest to, że dzięki naszemu programowi Cultivate mamy wyjątkową, stabilną współpracę z tysiącami rolników, którzy podpisali umowę kontraktacyjną. W OSI dbamy również o dobrostan zwierząt, dostarczając wołowinę pochodzącą od zwierząt, które są szanowane i zadbane.

OSI GROUP

OSI GROUP dziś to globalny koncern, posiadający ponad 65 zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w 17 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej oraz Australii, zatrudniający 20 tysięcy pracowników. Producent i dostawca świeżego, mrożonego oraz przetworzonego mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego.

CULTIVATE

Program Cultivate podtrzymuje nasze relacje z rolnikami. Już ponad 4000 hodowców zostało zatwierdzonych w Polsce w ramach programu Cultivate, dlatego możesz mieć pewność, że nasz surowiec pochodzi z zatwierdzonych i kontrolowanych gospodarstw oraz że na każdym etapie transportu i produkcji zapewniamy najlepsze praktyki dobrostanu zwierząt. Cultivate to synonim doskonałej jakości produktu oraz dbałości o surowiec.

TOP
Select currency
EUREuro